ICAO Level İngilizce sınavı nedir?

ICAO Level İngilizce sınavı nedir?

ICAO Level İngilizce sınavı nedir?

İngilizce’nin uluslararası kabul görmüş bir dil olması sebebiyle havacılıkta da ingilizce ortak iletişim dili olarak seçilmiştir. ICAO (International Civil Aviation Organization) Dökümanı 9835’e göre pilotlar ve hava trafik kontrolörleri lisanslarının ayrıcalıklarını kullanabilmek için yeterli ingilizce seviyesine sahip olmalıdırlar.

ICAO Level İngilizce sınavında Level 1 den Level 6 ya kadar derecelendirme vardır. Pilotların ve hava trafik kontrolörlerinin minimum ICAO Level 4 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Infinitude Havacılık ICAO Level İngilizce sınav hazırlıklarında da pilot adayı arkadaşlarımızın yanındadır. Infinitude Havacılık çözüm ortağı, Avrupa’da birden çok ülkede sınav yapma yetkili, EASA onaylı English Centre ile birlikte online ICAO Level İngilizce Sınavı hazırlık paketlerini pilot adaylarının hizmetine sunmaktadır.

Infinitude Havacılık olarak Türkiye ve yurtdışında PPL eğitimlerimiz devam etmektedir. Avantajlı kayıt fırsatlarından faydalanmak ve PPL eğitimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

#icao #icaoenglish #ppl #flighttraining #howtobeapilot #futurepilot #cadetpilot #traineepilot #pilotlife #pilot #airliners #dreamjob #pilotsofinstagram #flightschool #aviation #instaaviation#aviationlovers #infinitudeaviation

Infinitude Havacılık, Hayallerinize Giden Yolda Doğru Seçiminiz.

 

Detaylı Bilgi için iletişime geçiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın