ICAO Level İngilizce sınavında sadece İngilizce bilgisi mi ölçülüyor yoksa havacılık bilgisi de test ediliyor mu?

ICAO Level İngilizce sınavında ne gibi sorular soruluyor.

ICAO Level İngilizce sınavında sadece İngilizce bilgisi mi ölçülüyor yoksa havacılık bilgisi de test ediliyor mu?

ICAO Level İngilizce seviye tespit sınavında öncelikli olarak İngilizce dili etkin bir biçimde kullanabilme yeteneğiniz test edilir. Ancak sınav esnasında sorular havacılık içerikli olduğu için sizden temel seviyede de olsa havacılık bilgisine sahip olmanız beklenir. Uçuş eğitimine başlayıp bir miktar uçtuktan sonra sınava giren pilot adayı arkadaşlarımız bu sınavda daha az problem yaşamaktadır.

Infinitude Havacılık ICAO Level İngilizce sınav hazırlıklarında da pilot adayı arkadaşlarımızın yanındadır. Infinitude Havacılık çözüm ortağı, Avrupa’da birden çok ülkede sınav yapma yetkili, EASA onaylı English Centre ile birlikte online ICAO Level İngilizce Sınavı hazırlık paketlerini pilot adaylarının hizmetine sunmaktadır.

Infinitude Havacılık olarak Türkiye ve yurtdışında PPL eğitimlerimiz devam etmektedir. Avantajlı kayıt fırsatlarından faydalanmak ve PPL eğitimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

#icao #icaoenglish #ppl #flighttraining #howtobeapilot #futurepilot #cadetpilot #traineepilot #pilotlife #pilot #airliners #dreamjob #pilotsofinstagram #flightschool #aviation #instaaviation#aviationlovers #infinitudeaviation

Infinitude Havacılık, Hayallerinize Giden Yolda Doğru Seçiminiz.

Detaylı Bilgi için iletişime geçiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın