PPL(A) teori eğitimine nasıl katılacağım?

PPL(A) teori eğitimine nasıl katılacağım?

PPL(A) teori eğitimine nasıl katılacağım?

PPL(A) teori eğitimi öncelikle online sistem üzerinden uzaktan eğitim ile gerçekleştirilir. Uçuş okulları tarafından, 90 saatlik uzaktan eğitim süresinin tamamlanması online sistemde geçirilen süreler takip edilerek kontrol edilir. Ayrıca online sistemde bulunun ara değerlendirme testlerinden ve ders sonu testlerinden geçer not almanız gereklidir.

Ayrıca uçuş okuluna pratik eğitim için gittiğinizde 10 saat yüz yüze PPL(A) teorik eğitimi de verilir. Böylece toplamda 100 saat uzaktan eğitim süresi tamamlanmış olur.

PPL(A) Teori eğitiminin tamamlanması sonrası uçuş okulunca, sivil havacılık otoritesince yapılacak PPL(A) Teori sınavına girmeye hazır olup olmadığınızı ölçen PPL(A) Teori testleri yapılır ve bu testlerde başarılı olunması halinde sınava girmeye hazır olduğunuza dair PPL(A) Teori eğitimi tamamlama evrakı hazırlanır.

Infinitude Havacılık olarak Türkiye ve yurtdışında PPL eğitimlerimiz devam etmektedir. Avantajlı kayıt fırsatlarından faydalanmak ve PPL eğitimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

#ppl #flighttraining #howtobeapilot #futurepilot #cadetpilot #traineepilot #pilotlife #pilot #airliners #dreamjob #pilotsofinstagram #flightschool #aviation #instaaviation#aviationlovers #infinitudeaviation

Infinitude Havacılık, Hayallerinize Giden Yolda Doğru Seçiminiz.

 

Detaylı Bilgi için iletişime geçiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın